Teslimat ve İade

www.bursadavetiye.com.tr’den verdiğiniz siparişler;

TESLİMATLAR

Davetiye ve Nikah Şekeri dışındaki ürünler için 3 gün içerisinde kargoya verilip 4-7 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.
Ofset baskılı ürün seçiminde baskı onayınız alındıktan sonra 3 gün içinde kargoya verilir, Yurt İçinde 4-7 iş günü, Yurt Dışına kargo gönderiminde 20-45 gün sürelidir.
Varak Yaldız (Gümüş,Altın, Bakır Varak ve Lazer ve Tampon) baskılı ürün seçiminde baskı onayınız alındıktan sonra 9 gün içinde kargoya verilir, Yurt İçinde 15-20 iş günü, Yurt Dışına kargo gönderiminde 40-60 gün sürelidir.

İADE VEYA DEĞİŞİMLER

İade ve Değişim Süreci Kaç Gündür?

Davetiye dışındaki Ürünler için tarafımıza ulaştıktan ortalama 7 iş günü sonrasında iade ve değişim gerçekleşir.

Size ait düğün/davet bilgileri ile düzenlenmiş davetiyelerin iadesi söz konusu değildir. Onay vermiş olduğunuz özellik ve bilgilerin dışında hatalı bir durum söz konusu olması halinde değişim ücretleri bize aittir.

Eğer Davetiyede yer alacak bilgileri hatalı bildirmiş ve bu şekilde basılması için onay verdiyseniz İade ve Değişim söz konusu değildir.

Hangi Ürünleri İade Edebilirim?

Sipariş verdiğiniz beden ya da renkte gelmemiş ürünler, ambalajı ya da etiketi zarar görmemiş tüm ürünleri iade edebilirsiniz.

Anlaşmalı Kargomuz Sürat Kargo şirketidir. Vermiş olduğunuz sipariş kargoya teslim edildikten sonra ilgili takip numarası size SMS olarak gönderilir.

Yurtdışına sadece PTT Kargo ile gönderim mümkündür.