Satın Alma Şartlar ve Koşullar

Web Sitemizi kullanarak ve Alışveriş Yaparak kabul ettiğiniz şartlar ve koşullar altta yer almaktadır.

1- Üzerine sizin bilgileriniz düzenlenerek ve baskıya alınarak işlem gören davetiyeler kişiye özeldir. Herhangi bir üretim hatası veya eksiklik olmadan geri iade veya iptal etme sözkonusu değildir.

2 – Sitemizde kendi üretmimiz olan veya firmalardan orjinal olarak alınan davetiyeler dışında; kusurlu üretim yapan, imitasyon (Taklit) üretim yapan firmaların davetiyeleri asla bulunmamaktadır.

3- İndirim oranı ne olursa olsun tüm davetiyeler KDV %18 dahil fiyatlardır.

4- Baskı onayı mail veya telefon mesajı ile yazılı olarak alınmadan asla üretime alınmaz. Acil davetiyeleriniz için de lütfen ” Bana mail ile göndermiş olduğunuz son baskı örneğini davetiyelerim için baskı işlemine alınmasını kabul ediyorum” yazısı ile bize ulaştırınız.

5- Onay verildikten sonra adette eksiltme yapılması mümkün değildir.

6- Davetiyelerinizin baskıları firmamız tarafından aslına uygun veya talebiniz doğrultusunda yapılacak renk veya özellik değişiklikleriyle yapılacaktır.

7- Davetiye basımında makine ayar ve hizalama işlemleri için bazı durumlarda % 1 oranında hatalı baskı adeti bulunabilir. Web sitemizden veya mağazamızdan alışveriş yapan müşterilerimiz adetlerini ve %1 lik hata payını göz önüne almalıdır.

8- * Kusursuz adet veya baskı hatası istemeyen müşterilerimiz için üretici firma orjinal baskı hizmeti vermektedir. Firma gözetmeksizin Baskı ve ücretleri aşağıda yer almaktadır.

Ofset Baskı Hizmeti Davet kartları için + 180TL ilave ücret (1-1000 adet arası)

Ofset Baskı Hizmeti Zarf Baskıları  için + 250 TL ilave ücret (1-1000 adet arası)

Altın veya Gümüş Varak Baskı Hizmeti Davet kartları için + 300 TL ilave ücret (1-1000 adet arası)

Altın veya Gümüş Varak Baskı Hizmeti Zarf Baskıları için + 300TL ilave ücret (1-1000 adet arası)

9- Kargo Şirketleri bizden bağımsız oldukları için olası gecikmeler için 4-5gün daha erken sipariş vermeniz gerekir.

10- Doğru kargolama için adres ve kişi bilgilerini sipariş esnasında bildirin. Ödemeden sonra ilk yapılan işlemin Kargo ve Kutulama işlemlerinin hazırlık aşamasıdır.

11- Baskı onayı verdikten sonra yapılacak iptal işlemleri için geri ödeme işlemi yapılamamaktadır. Düğün gününüzün değişmesi veya evlilik planınızda olası değişiklikler kişiye özel bu baskıların iptal edilme nedeni değildir.

12- Resimler firmaların orjinal resimleridir. Kendi çektiğimiz resimler sadece özel talep üzerine gönderilir. Firmalar profesyonel renk ve çekim yaptıkları için asla bizim çektiğimiz fotoğraflar sitede yer almazlar.

13- Kendi üretimimiz ve çizimimiz olan davetiyelerin resim veya çizimleri bize aittir.

14- Ödeme bilgilerimiz ödeme sayfasında yer almaktadır. Baskı ve Kargo ilave ücretleri bu sayfada ücrete eklenmektedir. Her davetiyenin baskı özelliğine ve ağırlık hesaplaması ile bu ücret ödeme sırasında belirtilmektedir.

15- Davetiye baskılarında daima firmaların orjinal baskı kalıpları, uzman baskı ustalarımız tarafından hazırlanmaktadır. Orjinal Japon ve Alman malı boyalar dışında yerli veya çin malı boyalar asla kullanılmazlar. Bu da, güzel bir davetiye seçmenin yanı sıra orjinal baskıya sahip olmanızı sağlar. 30-50 TL gibi ücretlere, hatta  baskı bedava yapan yerler ancak davetiyenizi ziyan etmiş olacaklardır. Orjinal Baskı maliyetli ancak gerekli olandır.

16- Havale veya diğer ödeme seçenekleri ile ödemeniz bize ulaştıktan sonra size davet formu yollanır. Bilgilerinizi doldurarak bize gönderdiğiniz bu bilgilerin doğruluğunu kabul etmiş sayılırsınız.

17- Size son gönderilen baskı çalışması dışında hatalı olduğunu düşündüğünüz bir baskı söz konusu olması halinde müşterimiz onaylamış olduğu davetiyeyi herhangi bir ek ücret ödemeden yenisini alacaktır. Bu dönülmez zararın olmaması veya olması halinde ücret ödemeden yenisini alabilmeniz için “Baskı Onayı” mailini mutlaka gönderiniz.

18- Normal teslim süresi 3+4(kargo) iş günü olmakla beraber, olası aksaklık ve gecikmeler (Gerek davetiye üreticisinden geç gelme, gerekse kargoda zaman kaybı) için planlamanızı buna göre yapınız. Özel baskılar 7 + 5 iş gününe kadar ilave zaman gerektirebilir. Varak Baskılı davetiyeler için daha erken sipariş veriniz.