Bursa Nikah Şekeri Davetiye

14 Şubat 2019 Kapalı ile Bursa Davetiye

Bursa Nikah Şekeri

Bursa Nikah Şekeri ve Bursa Davetiye ürünleri sağlayan firmamız, 2012 yılından bu yana online davetiye satış hizmeti ve mağaza satış hizmetini birlikte verdiğimiz tüm müşterilerimize bizleri tercihleri için teşekkür ederiz. Biz Düğün Davetiyesi olarak Kaliteli Ürün ve Kaliteli hizmet hedefi ile çalışıyoruz . Nilüfer’de Davetiye hizmetimiz için yerimiz Ahmet Taner Kışlalı Bulvarında yer alan Elite Offices’te yer alıyor.

Orjinal tasarımlı davet kartları : Türkiye’nin önemli  davetiye üreticilerinden aldığımız bu ürünler kalitesiyle, tasarımı ile, gramajı ve işçiliği ile inovasyona sahip davetiyeleri, standartları olan üreticileri tercih ettik. Üreticilerden aldığımız bu güç ile sizlere daima iyi hizmet verebilmeyi diliyoruz.

Sizlerden aldığımız destekler sayesinde; imkanları kısıtlı ailelerin sünnet davetiyeleri, engelli kardeşlerimizin, şehit çocuklarının düğün ve cemiyet davetiyeleri için verdiğimiz yüksek indirim uygulaması devam etmektedir. (Taleplerin ve fiyat isteklerinin sadece ofisimizde verileceğini belirtmek isteriz.)

İNDİRİM VE KAMPANYALAR

Düğün Davetiyesi

Web sitemizden veya mağazamızdan alışveriş yapan tüm müşterilerimiz için uygulanacak kampanya ve indirim kuponları sadece sosyal hesaplarımız Instagram ve Facebook’tan yayınlanacaktır. Özel günlerde uygulanacak kampanya + İndirim kuponu ile çifte indirim şansına sahip olabileceksiniz. Mutluluklar dileriz.